Przepisy Prawne

Informacje

Przepisy Prawne

Nordic Pharma jest właścicielem i administratorem tej strony. Uwzględnione przepisy prawne są ważne dla każdego użytkownika tej strony, który zobowiązuje się do przestrzegania przepisów bez wyjątku. Jeśli nie zgadza się z nimi, powinien opuścić witrynę. Zawartość tej strony ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępuje konsultacji z lekarzem lub farmaeutą. Informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do perswazji, zachęty i motywacji do przepisywania leków na receptę a ich celem nie jest wpływanie na decyzje odnoszące się do produktów lub samej spółki Nordic Pharma. Komentarze ekspertów odzwierciedlają wyłącznie osobistą opinię autora. Zasady użytkowania oraz Polityka Prywatności nie stwarzają żadnych praw umownych lub umocowań prawnych.

Wszelkie treści zawarte w serwisie są własnością Nordic Pharma, i są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi. Zawartośćstrony można pobrać na własny użytek w celach niekomercyjnych. Rozpowszechnianie i wszelkie zmiany bez uprzedniej pisemnej zgody Nordic Pharma nie są dozwolone. Treści nie mogą być kopiowane ani wykorzystywane w żaden inny sposób.

Nordic Pharma dokłada wszelkich starań, aby na stronie internetowej podawać aktualne i dokładne informacje, ale nie gwarantuje absolutnej dokładności, terminowości i kompletności dostarczonych informacji. Nordic Pharma nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub pogorszenie stanu zdrowia wynikające z dostępu lub niemożności uzyskania dostępu do zawartości tej strony internetowej lub polegania na informacjach dostarczonych w niniejszym dokumencie.

Nordic Pharma nie ujawnia osobom trzecim danych osobowych użytkowników, które odwiedzający dobrowolnie pozostawiają, np. w poczcie elektronicznej. Dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celu udzielenia skutecznej odpowiedzi.

Informacje zawarte na tej stronie mogą być nie zawsze dokładne i aktualne, mimo że są regularnie sprawdzane. Nordic Pharma może w dowolnym czasie zmienić wszelkie informacje zamieszczone na stronie, może także czasowo lub na stałe zawiesić aktywność strony. Spółka jednocześnie nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści i ochronę danych stron internetowych osób trzecich, które mogą być dostępne za pośrednictwem tej strony. Znaki towarowe i nazwy firmowe lub handlowe, loga oraz produkty przedstawione na tej stronie są chronione przepisami prawa krajowego i międzynarodowego. Wszelkie ich wykorzystywanie bez uprzedniej pisemnej zgody Nordic Pharma jest zabronione.

Informacje, produkty, procesy i technologie opisane w tym miejscu mogą podlegać innym prawom własności intelektualnej. Te prawa są zastrzeżone przez Nordic Pharma lub odpowiedniego właściciela. Ta strona została stworzona przez Nordic Pharma.

 

Copyright © Nordic Pharma

Zasady Korzystania Z Sewrisu I Ustawień Cookies